İŞİMİZ  GÜCÜMÜZ 


İHRACAT


İHRACAT

Duyurular
        
IRAK'ta REKLAM ve FUAR çalışmalarını organize ettiğimiz bazı TÜRK şirketleri ve markaları ;

Çukurova Holding, Kale Holding, Winsa, Pilsa, Esen Şirketler Grubu - Esenpen, Aksa Jenerator, Betek Boya, Marshall Boya, Hidromek İş Makinaları, Abs Alçı, Akg Gaz Beton, Oyak Holding, El-Bi Elektrik, Ülker, Istikbal Mobilya, Kalekim, Asaş Aluminyum, Assan Dış Ticaret - Kibar Holding, Guriş Holding, Sika, Kar Group - Karsan, Dyo Boya - Yaşar Holding, Hes Kablo...


İRAN METALNEWS METAL VE MAKINA DERGİSİ'ne Türkiyeden büyük ilgi.

Mayıs Ayında Türkiye tanıtımına başlanan IRAN'ın tek METAL VE METAL MAKINA dergisi metalnews'e Türk şirketlerinden büyük ilgi.

Türkiye'de tanıtılmaya başlandığı ilk 3 ay için kampanyalı ve çok uygun reklam ücretleri ile TÜRK METAL SEKTÖRÜNDEN 32 şirketin ve markanın reklamlarını  IRAN'da yayınlayan metalnews dergisi için sektör şirketlerinden yoğun talep almaktayız.

Borusan, ETİ, MetalMarket, Aveks, Mesa Makina, Redomak, Wirley, Universal Metal, Mge Metal, Saccı Metal, net kimya, gemsan, petrofer, cts makina, cvs makina  şirketlerinin dergi reklamlarına IRAN'lı metal sektörüde büyük ilgi gösteriyor. Temmuz sayısına daha iddialı hazırlanan metalnews dergisi Temmuz 24 - 27 tarihleri arasında TAHRAN'da ALUMİNYUM VE TEKNOLOJILERI FUARI'nda, 28 - 31 Temmuz tarihlerinde de ISFAHAN METAL VE METAL MAKINALARI FUARINDA basın sponsoru olarak standlarında yerini alacaktır.

IRAN PAZARINA GIRMEK ISTEYEN TURK SIRKETLERINE; Temmuz ayında düzenlenecek bu 2 fuar için METALNEWS MAGAZINE dergisinin fuar sayılarını kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.


Irakın ulusal gazetelerinde reklam verin ihracatınızı arttırın...Erbil, Bağdat ve Süleymaniye ulusal gazeteler ile müşterilerinizi bulun bayilik verin...

Yıllık 150 milyar dolar ithalatı ile Irak yabancı üreticiler ve şirketler için son yıllarda vazgeçilmez bir pazar olmuştur. Türk üreticilerimizin yıllık 20 milyar dolar ihracat yaptığı ırak pazarında hala yerinizi almadıysanız çok şey kaybediyorsunuz...!

Irakın en büyük ve en yüksek tirajlı ulusal gazetelerinde reklamlarınızı çok uygun fiyatlara yapalım, Iraka olan ihracatınızı ikiye katlayalım...


Tekstil Makinaları, Konfeksiyon Makinaları ve Textil Konfeksiyon yan sanayi sektörlerimizin uzun süredir beklediği ranın tek tekstil makinaları konfeksiyon makinaları ve yan sanayi dergisi artık Türkiyede. İranda her ay 15 bin adet tiraj ile tüm tekstil ve konfeksiyon sektöründeki şirketlere dağıtılan bu dergiye reklam vermeniz çok kolay. Türkiye tanıtım kampanyası için dergi fiyatları çok uygun fiyatlarla 2011 yılında sabitlenmiştir. İrana ihracat yapmak isteyen Türk şirketlerimiz için veya İrana ihracatını arttırmak isteyen şirketlerimiz için İranın sektöründe tek dergisi artık JİMG MEDIA farkı ile Türkiye'de...
 

Ortadoğu ve Arap ülkelerinin inşaat sektöründe en büyük dergisi olan Arap Construction World dergisi artık Türkiye'de. 32 yıldır tüm arap, körfez ve ortadoğu da toplam 15 ülkeye her ay 15 bin adet kayıtlı abonesine gönderilen dergi bölgenin en büyük dergisi. Bugüne kadar Türkiyedende 100 ün üstünde firmadan reklam alan dergiye; reklam verebilir veya abone olabilirsiniz. Detaylı bilgiler için bize mail atmanız yeterli...

 

Ortadoğu ve Arap ülkelerinde gıda sektöründe 30 yıldır yayınlanan middle east food magazin dergisi mef - mena food magazine artık Jimg media farkı ile sizlerle. Bugüne kadar reklam ve editorial çalışması yaptığımız bazı Türk şirketleri ise şöyle;

Belinda Gıda, Dimes, Ersu Meyve suları, Gülsan şekerleme, Kervan gıda, Keskinkılıç Gıda ( Balküpü şeker ) Lider çikolata, Melodi çikolata, Has gıda ( panda ), Pınar, Redbull Türkiye, Saray biskuvi, Sütaş, Tat makarna, ülker, Tetrapak, Venüs Salça, Yörsan, Aytaç, Aymaksan, Göçmen makine, Konya şeker, Peyman, Hamidiye, Targid Gıda, Tuyap fuarcılık, Selva makarna, Yummy, Fruit, Keskinoğlu tavuk başta olmak üzere 150 yi aşkın Türk şirketi için çalışılma yapılmıştır. Arap ve Ortadoğu ülkelerinde mal satmak isteyen veya ihracatını arttırmak isteyen veya bayi bulmak isteyen Türk şirketlerimiz için vazgeçilmez bir dergidir.

 

Artık azerbaycan TV kanallarıda Türk şirketlerinin hizmetinde. Azerbaycan tv kanalları ile yaptığımız anlaşmalar ile Türk şirketleri için çok uygun fiyatlara azerbaycan tvlerinde reklam olanakları. Azerbaycan sizin içinde önemliyse size bir telefon kadar yakınız. 

Sağlık turizmi her geçen gün büyüyor. Hedef 2020 yılında 10 milyar dolar ciro... Türk sağlık turizmi her geçen gün hızla büyüyor. Devletimizin yurtdışı reklam ve tanıtım çalışmalarına %50 oranda destek verdiği sağlık sektörünün yurtdışı gelirleri artık rekorlara koşacak gibi. Bizde sağlık sektörü için ortadoğuda ve arap ülkelerinde tv, gazete ve bilboard reklamları ile hız kesmeden kampanyalar düzenlemeye başladık. Türkiyeden bir çok sağlık kurum kuruluş ve doktorun ilgi gösterdiği kampanyalarımızdan bilgi almak için bize bir mail atmanız yeterli.

Iranın resmi havayolu şirketi ve devlet şirketi olan IRANAIRLINES uçak için yayını "HOMA" dergisi artık Türk firmalarınında ilgi odağı. Aylık 65 noktaya uçuş ve ,5 milyon yolcu taşıma kapasitesi ile ortadoğuda sayılı havayolu şirketlerinden olan iran airlines yolcularına "HOMA" dergisine reklam vererek ulaşabilirsiniz. Çok cazip ve iddialı fiyatları ile Türkiyede tanıtımına başladığımıza dergiye ilgi büyük.

Iran - Tebrizde Haziran ayında organize edilen METAL MAKINA VE DOKUM fuarına Türkiyedende ilgi büyüktü. Toplamda 18 Türk şirketinin katıldığı fuar, ziyaretçi açısındanda oldukça başarılı geçti. Bir çok iş bağlantıları kuran Türk firmalarımız da fuarda hem kendilerini hemde ülkemizi başarı ile temsil ettiler. Şahinler makina, ermaksan makina, coşkunöz makina gibi Türkiye metal makina sektörünün öncü üreticilerininde katıldığı fuar yine seneye aynı tarihte organize edilecek.

2011 yılı aralık ayında organize edilcek Iran - Tahran "METAFO" metalurji ve döküm, demir çelik ve makina fuarı satışları başladı. Geçtiğimiz yıl Türkiyeden 30 firmayı götürdüğümüz bu fuara yine bu senede ilgi büyük. Katılımcısıyla ziyaretçisiyle İranın en büyük metalurji ve döküm fuarı olan fuara katılmakta geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

Rusya havayolları "AIROFLOT" inflight dergisi artık Türk markasının hizmetinde. Türkiyeden bir çok reklam aldığımız dergiye çok cazip fiyatlar ile reklam verebilirsiniz. Rusya ve bölgesinin en büyük havayolu şirketi olan Airoflot havayolları ile tüm rusya ve bölge iş adamına ulaşmak mümkün.

Jimg Media Center olarak, Güney Afrika ülkelerine de girdik. Artık Güney afrika ülkelerindeki gazeteleri, tv'leri, bilboardları, magazin ve sektörel dergileri, radyoları ve daha bir çok reklam meteryalini siz Türk üretimcisinin ayagına getirdik. Afrika pazarına gün geçtikçe artan ihracatımıza katkıda bulunması adına artık tüm reklam meteryali JIMG MEDIA farkıyla hizmetinizde...

Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Yakutistan, Azerbaycan, Gurcistan, Ukrayna, Belarus başta olmak üzere tüm BDT pazarında, her türlü reklam meteryali JIMG MEDIA farkı ile hizmetinizde. Türki cumhuriyetlere gün geçtikçe artan ihracatlarımıza ve bu pazarlarda marka bilinirliğimizi arttırmada katkı sağlayacak her türlü reklam elinizin altında...

Guney afrika reklamlarını ayağınıza getiriyoruz. 2011 yılında gelen yogun talep üzerine güney afrika pazarına açılan şirketimiz bu ülkedeki birçok reklam meteryalini Türk firmalarının hizmetine sunmaya başladı.

Kenya reklamlarınızı artık jimg media farkı ile yapmaya başlayabilirsiniz. Gine reklamlarını jimg media farkı ile ayağınıza getirdik. Gana reklamlarında jimg media farkı ile bir adım öndesiniz. Kemerun reklamlarında her türlü meteryal jimg media farklı ile artık Türkiyede. Çad reklamları artık şirketimiz tarafından Türk üretimcisinin hizmetine sunulmuştur. Etiyopya reklamları artık firmamız farklı ile siz üretici ve ihracatçı firmalarımızın hizmetindedir.

Fas reklamları, cezayir reklamları, tunus reklamları, nijerya reklamları, nijer reklamları artık jimg media farkı ile Türkiye ihracatçısının hizmetine girmiştir. Güney afrika pazarında ihracatlarınıza katkı sağlayacak tüm reklam meteryalleri artık hizmetinizdedir.

Togo reklamları, eritre reklamları, tanzanya reklamları, kongo reklamları, nijer reklamları ile güney afrika pazarı elinizin altında. Bu ülkelerde birçok reklam meteryali firmamız farkı ile artık Türkiyede.

Gabon reklamları, angola reklamları, moritanya reklamları, fildişi reklamları yine jimg media center farkı ile Türk üretimcisi ve Türk ihracatçısının hizmetine girmiştir. Bu ülkelerdeki ihracatlarınıza katkıda bulunmak veya bu ülkelere ihracat yapmaya başlamanız için en iyi reklamları ayagınıza getiriyoruz.

Sudan reklamları ve Mali reklamları için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Bu ülkelerde her türlü reklam meteryali artık firmamız farkı ile Türkiyede.

Irak'ın başkenti Bağdatta al mansour mall reklam yerleride artık Jimg Medya farkıyla Türk markalarına sunulmuştur. Al Mansour alışveriş merkezi cadde girişi büyük ekran reklamları ve iç alanlarda yürüyen merdiven çıkış ve inişlerindeki led ekranlar ayrıca food courttaki tüm led ekranlar reklamları çok uygun fiyatlarla hizmetinizde.

Bağdatta belediye ve tour otobüsleri reklam giydirme çalışmalarımız siz değerli Türk markalarına firmamız aracılığı ile sunulmaya başlanmıştır.

Bağdat gazeteleri reklam kampanyalarımız devam ediyor. Al sabah gazetesi, al mada gazetesi, as sabah al jadid gazetesi, al dustor gazetesi, al mashriq gazetesi reklamları artık firmamız aracılığı ile hizmetinizde. Bunların yanı sıra  iraq airways montly in flight magazine "iraqsky" dergi reklamlarıda siz Türk markalarının hizmetindedir.

Irak dergi reklamlarında electronics weekly magazine ve the new economist weekly magazine yayınlarını ayağınıza getirmekteyiz. Bu dergilere reklamlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Irak radyo reklamlarıda yine firmamız bünyesinde uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmulştur. Al hurria fm, radio nawa, iraq radio, iraq fm reklamlarınız için hizmetinizdeyiz.

iran gazete reklamları konusunda sizlere yıllardır hizmet etmekteyiz. Pörtföyümüze yeni iran gazetelerinide sizler için kattık. artık iran gazetelerine reklam vermek daha kolay ve çok daha uygun fiyatlarla. iran hamsahrim gazetesi, şems gazetesi başta olmak üzere daha bir çok gazete ile uygun fiyatlarla reklam anlaşmaları imzaladık.

iran tv kanalları reklamlarıda artık bizlerle çok daha uygun fiyatlara ve çok daha kolay. iran farsi1 tv, iran tv, tv persia, tvp1, tvp2 ve tvp3 kanalları, gem tv, gem groupun diğer tüm kanalları, river tv, rubix tv de artık firmamız bünyesinde. iran tv kanalları reklam fiyatları 2 usd den 120 usd ye kadar saniye fiyatları değişmektedir. Sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Euro d, show türk, euro star, atv avrupa ve daha bir çok eu ( avrupa ) kanallarını çok uygun reklam fiyatları ile siz müşterilerimize sunmaktan gururluyuz. Avrupa kanalları reklam fiyatları 2 eurodan 100 euroya kadar değişiklik göstermektedir. Medya planlamanızı birlikte uygun bütçelerle hazırlayabiliriz..

Dubai gazetelerinde en uygun reklamlar artık ajansımız farkıyla siz Türk markalarının hizmetine sunulmuştur. Gulf today gazetesi, gulf news gazetesi başta olmak üzere dubai gazetelerinde reklam fiyatlarıda artık bütçenize uygun fiyatlarla.

Dubai radyo reklamlarıda artık çok daha kolay. Dubai radyo reklam fiyatlarıda bütçenize uygun haliyle sizlere sunulmuştur.

Dubai tv reklam fiyatları çok çok uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. Dubaide tv reklamları konusunda bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Dubai dergi reklamlarını bünyemize kattığımızı bildirmekten mutluyuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   ANASAYFA | HAKKIMIZDA | GAZETELER | DERGİLER | DEVLET DESTEĞİ | TV | BİLBOARD | FUARLAR | AJANSLAR İÇİN | İLETİŞİM